Kvalitně a levně zabalíme a naložíme Vaše výrobky.

Provádíme balení rozsáhlého sortimentu strojírenských a elektrotechnických výrobků. Zajišťujeme balení strojů, průmyslových celků, nadrozměrných produktů strojírenského průmyslu tak, aby dorazily k Vašemu zákazníkovi a na místo určení kdekoliv na světě bez poškození, koroze a v požadovaných termínech. Na naše služby máme uzavřeno pojištění odpovědnosti do výše 50 000 000 Kč a naše procesy jsou profesionálně koordinovány díky důsledně dodržované normě ISO 9001. Veškeré dřevo použité pro exportní balení je ošetřeno dle normy ISPM 15 vydané FAO IPPC a označeno naší značkou IPPC.

Technické návrhy obalů

Podle Vašeho požadavku, výkresové dokumentace, balících předpisů nebo výkresů Vašeho zákazníka zpracujeme profesionální návrh obalů v našem 2D nebo CAD 3D softwaru.

read more
Návrhy antikorozní ochrany

Ve spolupráci s našimi antikorozními techniky navrhneme pro Vaše balení ideální antikorozní ochranu tak, aby nebyla Vaše zásilka v průběhu logistického řetězce jakkoliv poškozena.

read more
Zámořské balení

Profesionálně zabalíme Vaši zásilku v našich balících centrech nebo vyšleme mobilní tým na Vaše expediční oddělení.

read more
Nakládka námořních kontejnerů

Zabalené výrobky naložíme do námořních kontejneru.

read more
Nakládka na dopravní prostředky

Vedle nakládky námořních kontejnerů provedeme nakládku zabalené zásilky na všechny typy kamionů, na železniční vagony nebo lodě.

read more
Balící centra

Výrobky, stroje, výrobní linky zámořsky zabalíme a naložíme u Vás nebo na našich pobočkách.

read more