Přepravíme Vaši zásilku kamkoliv na světě

Každá silniční, námořní nebo letecká přeprava je v detailu jedinečná a každý zákazník má různé priority a preference. Pro někoho je důležitá rychlost, pro jiného cena, pro dalšího zase záruka dodržení termínu dodání apod. Proto pro každou Vaši zásilku chceme vybrat to nejlepší možné řešení v závislosti na konkrétním obchodním případu, povaze zboží, velikosti a druhu obalu, požadované době doručení, či jiných specifikací. Navrhujeme komplexnost řešení od návrhu obalu až po předání zboží příjemci.

SILNIČNÍ PŘEPRAVA:
Zajišťujeme mezinárodní i tuzemskou přepravu. Mezinárodní přepravu uskutečňujeme v rámci celé Evropy včetně Ruska, Turecka. Výjimkou nejsou ani těžké nebo nadrozměrné zásilky. Vyřizujeme potřebná povolení a doprovody.

NÁMOŘNÍ PŘEPRAVA:
Zajišťujeme přepravu FCL kontejnerových i dílčích LTL zásilek v exportu a importu. Mimo standardní zásilky umíme přepravit i nadrozměrné a těžké zásilky dle požadavku a potřeb zákazníka. Rádi hledáme nové možnosti a různé varianty pro FTL přepravy včetně nakládek do celého světa, a to i s nakládkou mimo Českou republiku.

LETECKÁ PŘEPRAVA:
Přepravujeme exportní i importní zásilky.
Zajišťujeme doručení v režimu door – door.

Celní deklarace a související služby:
Poskytujeme kompletní celní služby v oblasti celního řízení, celní odbavení v exportu a importu: vyhotovení JSD. Vystavujeme nákladové listy (CMR, CIM), vystavujeme doklady o původu zboží (EUR1, AT, R). Vykazujeme dovozy a vývozy pro systém INTRASTAT. Dále zajistíme pojištění zásilek nad rámec odpovědnosti dopravce nebo i např. konzultace akreditivních podmínek.

Přeprava nadrozměrných nákladů

Zajistíme přepravu nadrozměrných nákladů nebo Vám budeme asistovat při výběru správné nadrozměrné přepravy. Na základě našich zkušeností a podle zvoleného typu přepravního návěsu Vám doporučíme vhodný způsob zabalení, manipulace a zajištění nákladu proti pohybu na dopravním prostředku. Námi vytvořený transportní náčrt pak tyto informace předá všem článkům přepravního řetězce od nakládky na Vašem expedičním oddělení, přes nalodění až po vykládku v místě doručení.

V případě Vašeho zájmu o přepravu nás neváhejte kontaktovat!