Partneři

V našem velkoobchodě si můžete koupit oboustranné lepicí pásky, potištěné lepicí pásky, fólie, pytle a sáčky.

Dovozce a prodejce magnetů to je ABC MAGNET - magnety a magnetické výrobky.

Stěhování Praha - to je firma Podrazil. Nabízíme stěhování bytů, stěhování firem, montážní práce, stěhování klavírů, pian, obrazů, těžké stěhování strojů a trezorů.

Aku nářadí, brusky, pily, kladiva to vše od značky Hitachi a dalších výrobců.

Při přepravě zboží je třeba dbát na jeho bezpečnost. Dokážeme bezpečně přepravit cokoli, i skleněné dveře Ostrava.

Best Stěhování nabízí levné stěhování bytu a kanceláří.

Alfa Stěhování nabízí profesionální stěhování po celé ČR a Evropě.

Stěhování zdarma provádí stěhování bytu a domácností.

Mezinárodní stěhování do celého světa.

Při přepravě objemných nákladů je třeba zvýšené opatrnosti. Dokážeme šetrně přepravit i celé dřevostavby, které se na místě výstavby skládají.

Křehké věci vyžadují obzvlášť šetrné zacházení při nakládce a vykládce. Pokud přepravujeme třeba zábradlí, balíme jej do speciálních fólií.

Pro balení obzvláště křehkých věcí je ideální bublinková folie v rolích. Tato folie ideálně přilne a okopíruje tvar baleného předmětu.

Pro potřeby vybavení firemních a veřejných provozů je možné využít sanitární příčky, které jsou vhodné do firemních šaten, sportovních zařízení, škol atp.

Při balení těžkých a objemných nákladů vám dobře poslouží lepiace pásky. Jsou pevné a odolné proti mechanickému poškození.

Proti posunu těžkého a objemného zboží se požívá polyuretanová pěna. Bezpečně vyplní prostor tak, aby nedošlo k posunutí těžkých předmětů.

Katalog firem Najdete zde výrobce používající k výrobě snad všechny druhy materiálů, od papíru až po zlato.

Mezi těžké a neskladné předměty patří například různé kotle. Dokážeme vyrobit obal, zabalit a přepravit třeba choulostivé kondenzační plynové kotle tak, aby byly při přepravě dobře chráněné.

Při různých trasportech a přepravních činnostech je zapotřebí zajistit předměty proti posunutí. K tomu dobře slouží třeba kvalitní protiskluzové pásky nebo protiskluzové koberce v rolích.