Skladování a deklarace

Nedílnou součástí expedice výrobků je jejich skladování bezprostředně před expedicí, vyhotovení zasílacích dokumentů, proclení a nakládka zabalených výrobků.

Skladování:
Naše skladové plochy v Ostravě, Sedlnici, Kuřimi a Plzni mají celkovou kapacitu přes 8.000 m2. Ve všech pobočkách disponujeme manipulační technikou, po dohodě až 120 tun. Ideální skladové podmínky pro Vaše zabalené i nezabalené produkty. Využijte možnost skladování a balení Vašich produktů v našich halách v Ostravě, Sedlnici, Kuřimi a Plzni. Haly jsou plně vybaveny pro skladování a balení Vašich výrobků, včetně nadrozměrných.

Celní deklarace:

Poskytujeme kompletní celní služby v oblasti celního řízení, celní odbavení v exportu a importu: vyhotovení JSD, vystavujeme nákladové listy (CMR, CIM), vystavujeme doklady o původu zboží (EUR1, AT, R). Vykazujeme dovozy a vývozy pro systém INTRASTAT.

Další nabízené služby:
Nabízíme možnost zajištění kompletního servisu od převzetí zásilky u Vás, její odvoz do našeho areálu, zabalení, skladování a zajištění přepravy včetně všech celních formalit expedovaného zboží. Zajištění importu ze „třetích“ zemí a uskladnění tohoto zboží a konsolidace zakázek, umožnění přístupu pro přejímky vašich uskladněných produktů, zabezpečujeme vykládky a nakládky kontejnerů a kamionů a vedení skladové evidence. Pojištění zásilek nad rámec odpovědnosti dopravce, konzultace akreditivních podmínek.

Skladování ve vytápěné hale


Skladování ve vytápěné hale