Nastavení cookies

PŘEPRAVÍME VAŠI ZÁSILKU KAMKOLIV NA SVĚTĚ

Každá silniční, námořní nebo letecká přeprava je v detailu jedinečná a každý zákazník má různé priority a preference. Pro někoho je důležitá rychlost, pro jiného cena, pro dalšího zase záruka dodržení termínu dodání apod. Proto pro každou Vaši zásilku chceme vybrat to nejlepší možné řešení v závislosti na konkrétním obchodním případu, povaze zboží, velikosti a druhu obalu, požadované době doručení, či jiných specifikací. Navrhujeme komplexnost řešení od návrhu obalu až po předání zboží příjemci.

SILNIČNÍ PŘEPRAVA

Zajišťujeme mezinárodní i tuzemskou přepravu. Mezinárodní přepravu uskutečňujeme v rámci celé Evropy včetně Ruska, Turecka. Výjimkou nejsou ani těžké nebo nadrozměrné zásilky. Vyřizujeme potřebná povolení a doprovody.

NÁMOŘNÍ PŘEPRAVA

Zajišťujeme přepravu FCL kontejnerových i dílčích LTL zásilek v exportu a importu. Mimo standardní zásilky umíme přepravit i nadrozměrné a těžké zásilky dle požadavku a potřeb zákazníka. Rádi hledáme nové možnosti a různé varianty pro FTL přepravy včetně nakládek do celého světa, a to i s nakládkou mimo Českou republiku.

PŘEPRAVA NADROZMĚRNÝCH NÁKLADŮ

Zajistíme přepravu nadrozměrných nákladů nebo Vám budeme asistovat při výběru správné nadrozměrné přepravy. Na základě našich zkušeností a podle zvoleného typu přepravního návěsu Vám doporučíme vhodný způsob zabalení, manipulace a zajištění nákladu proti pohybu na dopravním prostředku. Námi vytvořený transportní náčrt pak tyto informace předá všem článkům přepravního řetězce od nakládky na Vašem expedičním oddělení, přes nalodění až po vykládku v místě doručení.
Web-AMES-Logistika-Přeprava-nadrozměrných-nákladů-scaled.jpg
V případě Vašeho zájmu o přepravu nás neváhejte kontaktovat!